Важлива подія серед професіоналів на ринку автозапчастин - конференція "Avto.Pro Інновації 2016"

Важлива подія серед професіоналів на ринку автозапчастин - конференція

Важлива подія серед професіоналів на ринку автозапчастин - конференція "Avto.Pro Інновації 2016"

Важлива подія серед професіоналів на ринку автозапчастин - конференція "Avto.Pro Інновації 2016"

Для сучасної людини з кожним роком час стає ціннішим. Якщо ви займаєтеся комерцією, пов'язаною з автомобільними запчастинами, або вас цікавить інформація про розвиток вашої підприємницької діяльності в цій сфері, але ніяк не можете знайти потрібну, то тепер вам більше не доведеться витрачати час даремно на пошук необхідних даних.

Відвідування бізнес-форуму "Avto.Pro Інновації 2016", який пройде в одеському торговому центрі "Сади Перемоги", виявиться для вас  корисним і продуктивним. Ви дізнаєтесь про останні професійні тенденції у вирішенні цих питань і інноваційні ідеї цього напряму, познайомитеся з представниками різних компаній, які, у свою чергу, поділяться досвідом, що дозволить вашому бізнесу вийти на більш високий рівень.

Невід'ємною частиною вашої справи буде завжди його фінансова сторона. Вірним помічником в цьому питанні для вас стане передовий банк України - Приватбанк. На заході його представник в доповіді "Функціональне використання інструментів Банку для розвитку бізнесу" викладе основні моменти:

- як можна придбати запчастини для машин у кредит;

- як зробити прийом і обробку платежів автоматично;  

- про електронні підписи; 

- про переваги ПриватМаркета і мережі постоматів.

Тим, хто тісно або безпосередньо пов'язаний з логістикою, буде доцільно прослухати виступ директора з розвитку "Нова Пошта" Максима Рабиновича "Доставка в e - commerce як важливий елемент якісного обслуговування і вибудовуванні бізнесу". Він розгляне наступні питання:

- про здійснення процесу доставок між містами; 

- про ефективність програми лояльності;

- про можливість користування робочим кабінетом;  

- про розробку експрес-декларації;

- про перевагу такого комплексу складських послуг, як фулфілмент, який  гарантує  максимально швидку доставку замовлень.

У спільному виступі представники від компанії "Аудатэкс",  яка надає кращі технології для ухвалення рішень по врегулюванню збитків при ушкодженнях автомобільних транспортних засобів, і  представники страхової компанії розкажуть про те,

- якими способами можна завоювати клієнтів,

- як домогтися від них лояльності , 

- яким чином можна підвищити рівень продажів автомобільних запчастин;

- як розширити різноманіття послуг.

Черговий учасник форуму - це об'єднання НАПА, мета якого спрямована на захист законних прав і фінансово-економічних інтересів незалежних підприємців автомобільного ринку України.

Директор Грищенко Віталій Юрійович  за круглим столом викладе методи рішення проблем, пов'язаних з сучасними технологіями і підвищенням ефективності ведення бізнесу.

Поза сумнівом, ваш бізнес має бути захищений і з юридичного боку. Питання, що цікавлять, ви зможете поставити представникові Чорноморської Правової Компанії, яка не лише займається обслуговуванням юридичних і фізичних осіб, але і супроводжує їх бізнес, представляє юридичні консультації, послуги адвоката, роботу з договорами і претензійну роботу, а також веде справи в судах.

Таким чином, відвідавши конференцію "Avto.Pro Інновації 2016", ви зможете:

- оперувати інформацією про останні тенденції  у сфері бізнесу автозапчастин,

- познайомитися з діловими партнерами,

- покуштувати дуже смачний обід від кращих кухарів міста і фуршета.

Подробиці можна дізнатися за адресою: http://avto.pro/innovations2016/

Важлива подія серед професіоналів на ринку автозапчастин - конференція 'Avto.Pro Інновації 2016'

Важлива подія серед професіоналів на ринку автозапчастин - конференція "Avto.Pro Інновації 2016"

Інші новини