Зустріч Порошенка в Білому домі буде раніше, ніж Путіна — АПУ

Порошенко вилетів до США

Порошенко вилетів до США

Петро Порошенко прибув з робочим візитом до США, повідомляється на офіційному сайті Президента.

Про це повідомила прес-служба АП.

«Дуже важливо, що моя зустріч, як українського президента, в Білому домі буде раніше, ніж зустріч Путіна».

«У нас буде дуже велика кількість зустрічей: будуть зустрічі в Білому домі, в Державному департаменті з Тіллерсоном, у міністерстві оборони з Меттісом, у міністерстві торгівлі з міністром, будуть зустрічі у міністерстві енергетики», — зазначив президент.

Він також підкреслив:"Подивіться яку потужну і фантастичну підтримку ми зараз маємо у Сполучених Штатах. Для того, щоб всі були озброєні інформацією, щоб нікому не залишити шансу на несправедливість», — сказав президент. «І у нас фантастична програма», — підсумував Порошенко.

Ніколи такого потужного візиту не було.

За інформацією агентства «Інтерфакс-Україна», у вівторок вранці президент України має зустрітися з віце-президентом США Майком Пенсом, після цього у нього відбудуться переговори з президентом США Трампом. Порошенко переконаний, що санкції - це цивілізований механізм примусити агресора забратись з України, вивести війська та техніку. «І саме для того, щоб ми мали можливість переговорити і щодо нашої співпраці у безпековій, політичній і економічній сферах», — резюмував Глава держави.

Разом із Президентом України до Вашингтона прибули Ірина Геращенко, Павло Клімкін, Ігор Насалик, Володимир Омелян, Костянтин Єлісєєв, Дмитро Шимків, Віктор Муженко.

Порошенко вилетів до США

Порошенко вилетів до США

Інші новини