Юніорська збірна України видовищно розгромила румунів і виграла чемпіонат світу з хокею

Юніорська збірна України з хоккею сенсаційно виграла домашній чемпіонат світу

Юніорська збірна України з хокею виграла чемпіонат світу у своєму дивізіоні і підвищилася у класі

Юніорська збірна України з хокею виграла домашній чемпіонат світу у дивізіоні 1B.

Після виграшу Японії в овертаймі над Італією 3:2 та перемогою Австрії над Угорщиною 4:0, юним представникам української команди необхідно було брати три очки у протистоянні з однолітками з Румунії.

Таким чином, українці набрали 12 очок і обійшли в турнірній таблиці Австрію, яку обіграли в особистій зустрічі з рахунком 5:3.

Повідомляється, що українські юніори впевнено провели стартовий період, завдавши 19 кидків і закинувши 2 шайби. У два з них виявилися влучними. Спершу відзначився Ланин, а потім забив Пересунько. У другому періоді Сиротенко та Матейченко закинули ще дві шайби, у третьому періоді розгром румунської збірної завершили Даниленко і Морозов.