«Ворскла» та «Олімпік» зіграли у бойову нічию

«Ворскла» зіграла внічию з «Олімпіком» У Полтаві відбувся поєдинок 8-го туру української футбольної Прем'єр-ліги — «Ворскла» приймала «Олімпік».

Слід зазначити, що господарі дуже швидко зуміли вийти вперед у цій грі - вже на 12-й секунді Дмитро Кравченко вдало замкнув подачу з флангу у виконанні Гегама Кадимяна. Голи: Сергій Кривцов (32-а хвилина) та Бернард (89) — у донеччан; Артем Громов (13) і Євген Апанасенко (69, у власні ворота) — у луганчан.

Таким чином, завершивши матч із рахуном 1:1, обидва колективи записали до свого активу по 1 заліковому балу.

На 27-й хвилині рахунок став рівним. Нічийний результат зберігся до кінця зустрічі. Завтра «Динамо» може зіштовхнути полтавчан з цієї позиції.