В Італії через малярію померла 4-річна дитина

В Італії в місті Брешія 4-річна дівчинка померла внаслідок церебральної малярії, пише ANSA.

Софія Заго померла в місті Брешія в неділю ввечері, після того, як в суботу її доставили до лікарні з високою температурою.

Випадок загадковий, оскільки в Італії немає головного збудника хвороби — комара роду Anopheles. Втім, після цьогорічного спекотного серпня багато хто побоюється, що він може досягти Італії.

Софія з батьками відпочивала в Бібйоне — курорті на Адріатичному морі поблизу Венеції. Підозрюють, що комар міг потрапити до країни на літаку.

«Я вперше в своїй 30-річній кар'єрі спостерігав за малярією, що походить з Трентіно», — сказав спеціаліст з інфекційних хвороб у лікарні Санта-Кіра доктор Клаудіо Патерносте.

Видання підкреслює, що в Італії досі не фіксувалася наявність малярійних комарів, які переносять смертельну форму захворювання крові. Вони заразилися на малярію в Африці, але видужали.

Але представник сфери охорони здоров’я Трентіно Паоло Бордон каже, що Софія і двоє інших дітей були в різних відділах. Окрім того, Софії не переливали кров. І наголосив, що лікування від малярії та діабету дуже відрізняється.

В Італії через малярію померла 4-річна дитина

В Італії через малярію померла 4-річна дитина

Інші новини