Українка Шишкова виграла срібло в біатлоні на Паралімпіаді

Паралімпіада 2018: Україна завоювала золоту та срібну медаль

Паралімпіада-2018: українці завоювали ще три медалі

Українські біатлоністи поповнили медальну скарбничку нашої країни на Паралімпійських іграх-2018.

Крім цього, на змаганнях з біатлону серед жінок на довгій дистанції (12,5 км) українські паралімпійці завоювали срібну медаль.

Станом на ранок 16 березня на рахунку в України 19 медалей: шість — золото, шість — срібло та сім — бронза. Як повідомляє Національний Параолімпійський комітет, в біатлонних перегонах на 15 кілометрів серед спортсменів з порушенням зору перемогли двоє українців.

Третім подолав дистанцію француз Ентоні Челенсон.

Два четвертих місця з однаковим часом зайняли Анатолій Ковалевський та Юрій Уткін. Шостим став Дмитро Суярко. Оксана Шишкова і Віталій Казаков. Уродженка Харкова виборола «срібло» в індивідуальній гонці на 12,5 км.

Згідно правил змагань лижників, які мають порушення зору, супроводжують спортсмени-лідери. Ірина Буй відстала від третього місця на 4 секунди, а п’ятою фінішувала Богдана Конашук.