Українець Зінченко став чемпіоном Англії з футболу у складі «Манчестер Сіті»

Манчестер Сіті впевнено переміг Тоттенгем у центральній грі 34-го туру чемпіонату Англії

"Манчестер Сіті" Зінченка переміг "Тотенхем" і наблизився до чемпіонства в АПЛ

При цьому команда Хосепа Гвардіоли вже вилетіла з Ліги чемпіонів. Завдяки цьому «МанСіті» достроково виграв титул чемпіона англійської Прем'єр-ліги.

У матчі 34-го туру чемпіонату Англії «Манчестер Юнайтед» поступився на своєму полі «Вест Бромвіч Альбіон» і вирішив, таким чином, долю чемпіонства в АПЛ.

«Манчестер Сіті» став чемпіоном уп’яте в історії. Єдиний гол на 73-й хвилині забив нападник гостей Джей Родрігес. Вигравши золоті медалі за п’ять ігор до кінця першості, «городяни» повторили рекорд чемпіонату Англії.

Після 33 матчів «Манчестер Сіті» набрав 87 очок.

«Манчестер Юнайтед» займає друге місце у таблиці, і навіть у разі перемог в останніх п’яти матчах не зможе наздогнати своїх сусідів, перевага яких складає 16 очок.

Півзахисник футбольного клубу «Манчестер Сіті» та збірної України Олександр Зінченко став чемпіоном Англії у складі «Манчестер Сіті». Після перерви Стерлінг встановив остаточний рахунок — 3:1 на користь «Ман Сіті».