Українець Долгов вийшов у фінал чемпіонату Європи зі стрибків у воду

Наша команда поступилася лише росіянам, в активі яких 11 медалей (3 золота, 6 срібних та 2 бронзи).

На третьому загальнокомандному місці фінішувала збірна Великої Британії - 6 нагород (3+0+3).

Друге місце в загальному заліку посіла збірна Росії, поступившись українським спортсменам два бали — 242. Це перший такий успіх української збірної в історії.

Зазначимо, що в останній день змагань Анна Письменська та Вікторія Кесар стали п’ятими в синхронних стрибках з триметрового трампліну, а українець Максим Долгов показав четвертий результат на 10-метровій вишці.

Змагання відбувалися в спортивному центрі «Ліко», який спорудив президент української федерації стрибків у воду Ігор Лисов — власник будівельного «Ліко-холдингу».

Боротьба за головний трофей чемпіонату велася до останніх хвилин.

Як повідомлялося, чемпіонат Європи зі стрибків у воду стартував у Києві 12 червня.

Чемпіонат Європи зі стрибків у воду: Україна друга

Україна 2-а у командному заліку домашнього ЧЄ зі стрибків!