У США озвучили умову зняття санкцій з Росії

Гантсман зазначив що ситуація в Україні

Гантсман зазначив що ситуація в Україні"становить певні складнощі, оскільки помітного прогресу Штати в цьому питанні не бачать

Врегулювання ситуації в Україні є критично важливим для поліпшення двосторонніх відносин Москви і Вашингтона, заявив посол США в Росії Джон Гантсман в інтерв'ю опублікованому 4 грудня в російській газеті «Ведомости».

Він зазначив, що ця ситуація «становить певні складнощі», особливо тому, що помітного прогресу Штати в цьому питанні не бачать.

«Принаймні таке зараз сприйняття в США», — заявив Джон Хантсман.

За його словами, Росія і США «повинні залишитися за столом переговорів, насамперед зосередитися на питаннях, що створюють проблему санкцій», і «продумати, що потрібно зробити, щоб їх вирішити».

«© РИА Новини / Євген БиятовВ раді федерації назвали неконструктивним пропозицію Хантсмана з санкцій» Довіра — основа цієї стабільності, і подібні поїздки, під час яких я зустрічаюся не тільки з місцевими офіційними особами, як, наприклад, з губернатором Свердловської області, але і з росіянами з самих різних сфер суспільства, дозволяють поглибити відносини між нашими народами. За його словами, «це на короткостроковій перспективі виправлення наших відносин погано позначиться».

При цьому він назвав Курта Волкера досвідченим дипломатом, який добре розуміє регіон.

Перед президентськими виборами Дональд Трамп заявляв про плани полегшити санкції для РФ. І багато людей уважно за його роботою стежать.

Посол також зазначив, що позиція Волкера — це більше, ніж просто позиція держдепартаменту, оскільки той представляє відразу кілька міністерств.

Гантсман зазначив що ситуація в Україні'становить певні складнощі, оскільки помітного прогресу Штати в цьому питанні не бачать

Гантсман зазначив що ситуація в Україні"становить певні складнощі, оскільки помітного прогресу Штати в цьому питанні не бачать

Інші новини