У Харкові нагородили причетних до затримання чоловіка, який утримував заручників на Укрпошті

Поліцейські вручили подарунки працівниками

Поліцейські вручили подарунки працівниками"Укрпошти, які допамагала звільнити заручників

Троє співробітників «Укрпошти» та приватний підприємець отримали нагородні годинники за допомогу поліції у знешкодженні Володимира Безуха, який узяв їх у заручники у відділенні «Укрпошти» в Харкові 30 грудня 2017 року. Про це повідомила журналістам тимчасовий виконувач обов’язків директора Харківської дирекції ПАТ «Укрпошта» Галина Башлай, інформує «МедіаПорт».

«Працівники побачили, що веде він себе неадекватно, тому що він вживав алкогольні напої».

Йдеться про людей, які перебували в приміщенні відділення та були взяті у заручники.

За словами Башлай, деталі затримання їй не відомі, але вази, якою нібито били по голові Безуха, «на жаль, у відділенні зв’язку і немає».

«Можливо, в поспіху що під руку попалося, може бути, хтось і вдарив. Може, десь сам ударився, бо він був неадекватним, у стані алкогольного сп’яніння», — зазначила вона. Вони справді проявили громадянську позицію — були постійно з нами на зв’язку, розповідали про все, що відбувалося за стінами відділення «Укрпошти», передавали важливу інформацію.

«Чи можу я підійти до комп’ютера, взяти якусь посилку і обробити її, то таку можливість він давав», — додала Башлай. Так, суд повністю задовольнив клопотання звинувачення.

Поліцейські вручили подарунки працівниками

Поліцейські вручили подарунки працівниками"Укрпошти, які допамагала звільнити заручників

Інші новини