У Фінляндії розшукують 37 збирачів ягід з України

Фінляндія

У Фінляндії розшукують 37 збирачів ягід з України

Іноземні збирачі ягід у кількості 40 осіб зникли у населеному пункті Тууповаара Йоенсуу у Фінляндії. Після прибуття до місця робіт на півночі країни, поблизу міста Юка, вони не отримали житло для розміщення. Через це заробітчани, без засобів існування, опинились у глухому селі. Він розмістив їх у будиночку мисливського клубу.

Як повідомляється, прохання про допомогу для лишилися без притулку робочих 30 липня надійшла до секретаря місцевого мисливського клубу Тууповаара Суло Сахон. Протягом декількох днів їх годували парафіяни місцевої євангелічно-лютеранської церкви і власник магазину.

7 серпня Сухонен зв’язався з імміграційним відділенням поліції і попросив поради у чиновників.

Однак 8 серпня, коли до збирачів ягід приїхали представники мисливського клубу, в хатині не було виявлено жодних їхніх слідів.

Поліція не хоче починати пошуки, хоча й не сумнівається, що в справі замішані кримінальні елементи. Поліція їх шукати не має наміру.

Місцезнаходження опинилися у важкій ситуації робочих на даний момент невідомо. Також немає відомостей про те, хто їх привіз і відвіз.

Ніхто з підприємців, які займаються збором ягід, з якими вдалось зв’язатись новинній службі Yle, нічого не знає про українсько-естонську групу збирачів.

Фінляндія

У Фінляндії розшукують 37 збирачів ягід з України

Інші новини