Тернополяни на Олімпіаді: Підручний стартує першим

Арнд Пайффер

Німець Арнд Пайффер став олімпійським чемпіоном в біатлонному спринті на Олімпіаді в південнкорейському Пхьончхані.

Україну в цій дисциплін представляли чотири спортсмени — Дмитро Підручний, Артем Прима, Сергій Семенов і Володимир Семаков. Серед ранніх стартових номерів був Дмитро Підручний — він вийшов на старту 11-м. Українець відстрілявся на «нуль», але показав слабку швидкість.

Підручний був найкращим з українців у спринті. Після другого рубежу Підручний вийшов з високим четвертим результатом, проте на фініші йому довелось трохи «посунутись» і у підсумку тернополянин посів 21-ше місце у спринті.

Сенсаційно виступив багаторічний лідер світового біатлону француз Мартен Фуркад, який з трьома промахами і відставанням у 22,1 сек. посів лише 8-е місце.

Артем Прима почне гонку 35-м, Сергій Семенов — 65-м, а Володимир Сємаков — 78-м. Досить несподівано взяв бронзу італієць Домінік Віндіш.

Всі спортсмени окрім Семакова кваліфікувались в гонку переслідування, яка відбудеться в понеділок, 12 лютого.