Ірак вимагає Туреччину негайно вивести війська

Прем’єр-міністр Іраку Хайдер Аль-Абад

Прем’єр-міністр Іраку Хайдер Аль-АбадіxПрем’єр-міністр Іраку Хайдер Аль-Абад

«Іракська влада закликає Туреччину… негайно вивести з території Іраку…»

Сполучені Штати також цього тижня заявляли про намір посилити сили своїх спеціальних військ на півночі Іраку, але отримали відмову від уряду в Багдаді. Співрозмовник агентства зазначив, що в район гори Башика на північний схід від Мосула був перекинутий батальйон, однак уточнити кількість солдат відмовився. Ця операція — частина рутинних навчань, додав він.

Він додав, що війська вже перебувають в іракському Курдистані і прибули в район Мосула в супроводі бронетехніки. Багдад розцінює введення турецьких солдатів на територію Іраку порушенням суверенітету і вимагає від Анкари їх негайного виведення, йдеться в заяві прес-центру прем'єр-міністра Іраку Хайдар аль-Абаді, передає УНН з посиланням на РІА «Новости». Двом росіянам, які були на борту Су-24, вдалося катапультуватися, проте в повітрі їх обстріляли сирійські повстанці.

Як повідомлялося, 24 листопада турецькі винищувачі збили російський військовий літак, який порушив повітряний простір Туреччини. Згідно з їх заявою, одного з російських убили.

Прем’єр-міністр Іраку Хайдер Аль-Абад

Прем’єр-міністр Іраку Хайдер Аль-АбадіxПрем’єр-міністр Іраку Хайдер Аль-Абад

Інші новини