Світоліна не змогла пробитися до півфіналу Ролан Гаррос

До старту «Ролан Гаррос» Мартич займала в рейтингу WTA 290-те місце, відзначає профільне видання «Великий теніс України». Сет тривав 39 хвилин.

Другий сет проходив за схожим сценарієм — на цей раз Еліна вела в рахунку 5:1. Суперниці агресивно діяли на чужих подачах і надалі. Партія завершилася перемогою Еліни — 6:3. Було помітно, що самопочуття Світоліної далеко не найкраще. У вирішальному сеті Світоліна відігралася з рахунку 2:5. Наступний гейм був також за хорваткою, і вона повела — 5:2. 12-й гейм Світоліна провела ідеально, подавши на матч.

Завдяки виходу в чвертьфінал Ролан Гаррос і після поразки Каролін Возняцкі у четвертому колі, незалежно від результату сьогоднішнього матчу проти Сімони Халеп, українка Еліна Світоліна точно не опуститься нижче п’ятого місця в рейтингу WTA. Українка отримала два брейк-пойнти і зуміла реалізувати другий, таким чином зрівнявши рахунок за брейками.

На початку травня Еліна Світоліна здобула нову перемогу в черговому турнірі Жіночої тенісної асоціації (WTA) — Internazionali BNL d’Italia-2017 в італійському Римі.