Студія «Квартал 95»: Заборона «Сватів» — це абсурдне рішення, що суперечить здоровому глузду

Потім- Мінкульт а потім- Держкіно

Потім- Мінкульт а потім- Держкіно

Нагадаємо, 29 листопада Державне агентство України з питань кіно таки заборонило серіал «Свати» через виконавця однієї з головних ролей — російського актора Федора Добронравова, якому СБУ заборонила в'їзд в Україну за незаконні поїздки на територію окупованого Криму.

В «Студії» підкреслили, що шість сезонів серіалу «Свати» були зняті з 2008 до 2013 року в Україні.

У «Кварталі 95» вважають, що єдина мета цього рішення — відволікти увагу суспільства від гострих актуальних проблем, таких як «війна на сході, економічна і політична криза в країні, погіршення рівня життя». Але не порушують їх.

Він записав відео, в якому на прикладі гри у наперстки показав, що серіал зник, але хто відповідальний — неясно. Ми наполягаємо на тому, що це український продукт, всупереч висловлюванням деяких державних чиновників від кіно. Це серіал, популярний у всьому світі, який просуває Україну на міжнародній арені. Про це йдеться на сайті «Кварталу 95». Саме вони чекали від нас продовженняСватів. «Ми будемо відстоювати наші права в міжнародних судових інстанціях, поки не буде сформована чітка і прозора система регуляції кінематографічної та телевізійної галузей в Україні», — йдеться в заяві.

28 листопада Міністерство культури України внесло Добронравова в перелік осіб, які загрожують національній безпеці держави.

«Ну, а ми змушені, як того вимагає закон, скасувати прокатні посвідчення на всі фільми і серіали, де грає цей актор», — повідомив Неретін. У Мінкульті, СБУ, Нацраді і РНБО немає відповідей на ці запитання. Є тільки «чорний» список, в якому завтра може виявитися будь-хто. «І ми не забудемо».

Потім- Мінкульт а потім- Держкіно

Потім- Мінкульт а потім- Держкіно

Інші новини