США нададуть Україні додаткову допомогу у $125 млн

Україна отримає зі США $125 млн на потреби Донбасу

Країна отримає додаткову допомогу для Донбасу і територій які постраждали від агресії РФ

ООН планував виділити на гуманітарну допомогу Донбасу $187 млн, але станом на квітень Управління з координації гуманітарних питань ООН прозвітувало, що зібрало лише 3% від потрібної суми.

Також там зазначають, що про відповідне рішення 15 травня оголосить заступник адміністратора і керівника Бюро Агенції США з міжнародного розвитку у справах країн Європи та Євразії Брок Бірман.

Агентство Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку надасть Україні додаткову матеріальну допомогу у розмірі 125 млн доларів на розвиток Донбасу.

Як повідомляється, виділені гроші будуть спрямовані на проекти зі стабілізації і об'єднання українських громад на Донбасі, а також на підвищення стійкості економіки і прискорення її розвитку в регіоні.

Також у Слов’янську відкриють Центр коворкінгу та економічних інновацій «Топ Плейс», допомогу для створення якого також надали у USAID. Ця сума піде на підготовку українських військових, закупівлю обладнання, летальних озброєнь оборонного характеру, підтримку роботи розвідслужб країни і логістичне забезпечення.

Україна отримає зі США $125 млн на потреби Донбасу

Країна отримає додаткову допомогу для Донбасу і територій які постраждали від агресії РФ

Інші новини