«Шахтар» лише на останніх хвилинах вирвав перемогу у «Ворскли»

Сьогодні розпочнеться друге коло чемпіонату України з футболу

«Шахтар» вирвав перемогу в матчі лідерів чемпіонату України: відеоогляд

У 12-му турі Прем'єр-ліги донецький «Шахтар» в Харкові гратиме із полтавською «Ворсклою», в рамках стартового поєдинку другого кола чемпіонату України.

Додамо, що поєдинок стартуватиме о 19.00 на стадіоні ОСК «Металіст». Донеччани повели у рахунку 2:0 у першому таймі завдяки голам Марлоса та Факундо Феррейри. Здавалося, що «Шахтар» здобуде легку перемогу.

Друга половина мало чим відрізнялася від першої і проходила під диктовку «гірників», проте «Ворскла» зуміла зрівняти рахунок.

Але весь комфорт зіпсував Юрій Коломоєць, вразивши ворота Андрія Пятова на 42-й та 57-й хвилинах.

Паулу Фонсеку довелося переводити гру у два форварди, випустивши Густаво Бланко-Лещука. Знову відзначився Коломоєць. Вирішальним став м’яч все того ж Феррейри — 3:2.