«Шахтар» і «Динамо» зіграють у фіналі Кубка України

Юрій Береза  XSport

Юрій Береза XSport

Матч Дніпро-1 «- «Динамо» розпочнеться о 19:00.

Київське «Динамо» і донецький «Шахтар» без проблем забезпечили собі участь у фіналі Кубка України сезону 2017/18.

Дивіться у прямому ефірі поєдинок Дніпро-1 — Динамо Київ.

«Біло-сині» у паралельному матчі на «Дніпро-Арені» виграли завдяки влучним ударам Віктора Циганкова, який реалізував пенальті на 28-й хвилині, Володимира Шепелєва (38), Артема Беседіна (44) та словенського форварда Беньяміна Вербича (67); у господарів відзначився Ігор Когут (58).

У другому таймі «гірники» продовжували впевнено контролювати хід гри і ще двічі відзначилися. 4:1 на користь «Динамо».

Рахунок 1:1 став після того, як Діденко перехопив пас Пятова, з другої спроби віддав м’яч Ігорю Тищенко, який з близької відстані відправив круглого в сітку.

«Шахтар» збільшив перевагу завдяки Тайсону, який обігрався з Марлосом і пробив з центральної зони точно в праву «дев'ятку». Тож комітет арбітрів Федерації футболу України призначив суддівські бригади на півфінальний матч національного Кубка, який проходитиме у Дніпрі.