Путін розповів, коли наступить відлига у відносинах з Україною

Путін розраховує на поліпшення відносин з Україною після врегулювання конфлікту на Донбасі

Путін розповів, що «влаштує Росію на Донбасі»

Про це він сказав на зустрічі з керівниками російських друкованих ЗМІ та інформаційних агентств, передає РІА Новости.

Російський президент Володимир Путін стверджує, що він не зацікавлений в замороженні конфлікту на Донбасі і розповів, який варіант його влаштує.

«Ми готові продовжити цей процес, готові передати військові кораблі Україні, які в Криму ще є, готові передати авіаційну техніку, бронетехніку», — сказав глава Кремля.

За словами Путіна, Росія готова запросити українських фахівців, щоб передати десятки бойових кораблів і літаків, а також не підлягають транспортуванню боєприпаси для утилізації на місці.

Також він зазначив, що РФ не зацікавлена в тому, щоб ситуація в Донбасі перейшла в стан замороженого конфлікту. «Ми б хотіли, щоб ситуація вирішилася, але вирішилася так, щоб вона не викликала занепокоєння ні у кого, хто проживає на цій території», — переконує Володимир Путін. Він висловив надію, що після вирішення питання щодо Донбасу, що рано чи пізно станеться, відносини між Росією і Україною нормалізуються.

Він не пояснив, за якої умови можлива така нормалізація відносин між Києвом та Москвою, коли Росія продовжує незаконну окупацію Криму та фінансувати бойовиків на Донбасі.

Путін розраховує на поліпшення відносин з Україною після врегулювання конфлікту на Донбасі

Путін розповів, що «влаштує Росію на Донбасі»

Інші новини