Помер Верн Троєр, маленький актор великого екрану

Помер актор що зіграв ролі у фільмах про Гаррі Поттера і Остіна Пауерса

Помер актор і комік Верн Троєр 5

Про це повідомляється на його офіційній сторінці у соцмережі, пише ТСН. Депресія і самогубство — дуже серйозні проблеми. Повідомляється, що він боровся з алкогольною залежністю. Ти ніколи не знаєш, які бої відбуваються в чийсь душі.

21 квітня у лікарні в Лос-Анджелесі помер американський актор і стендап-комік Верн Троєр, повідомляє TMZіз посиланням на заяву сім'ї актора.

Тройєр народився з генетичним захворюванням — ахондроплазією, яке призвело до карликовості за рахунок недорозвинення довгих кісток. В останні роки він з’являвся в кіно рідше: в 2009-му році актор знявся в «Воображаріумі доктора Парнаса» Террі Гілліама.

Зріст актора становив 80 см — він був самою маленькою людиною, яка з’являлася на великому екрані. У комедіях «Остін Пауерс: Шпигун, який мене спокусив» (Austin Powers: The Spy Who Shagged Me, 1999) і «Остін Пауерс: Голдмембер» (Austin Powers in Goldmember, 2002) Тройер зіграв мініатюрного клона головного лиходія. Глядачі можуть пам’ятати артиста за ролями у кінострічках Люди у чорному, Страх і ненависть у Лас-Вегасі, грав він і у першій частині Гаррі Поттера.

Помер актор що зіграв ролі у фільмах про Гаррі Поттера і Остіна Пауерса

Помер актор і комік Верн Троєр 5

Інші новини