Помер актор фільмів Гаррі Поттер і Люди у чорному

— З величезним сумом і важкими серцями повідомляємо, що Верн помер сьогодні, — наголошується у повідомленні.
Але, на жаль, цього виявилося забагато для нього. Депресія і самогубство — дуже серйозні проблеми. Ти ніколи не знаєш, яка боротьба відбувається у чиїсь душі. Будьте добрішими один до одного.

У повідомленні про його смерть натякають на суїцид.

Всього за дві години публікації звістки про смерть в коментарях прийшло понад 13 тисяч співчуттів. Троєра госпіталізували на початку квітня, після того як поліцейським надійшло повідомлення, що він був п’яний і можливо намагався покінчити з собою. Його лікували від можливого отруєння алкоголем, причому раніше актор, який страждав від алкогольної залежності, неодноразово проходив реабілітацію.

Верн Тройер народився 1 січня 1969 року в Мічигані з рідкісним генетичним захворюванням. Він вважався самим мініатюрним актором Голлівуду через свій зріст, який становив 80 см. Актор завжди мав вигляд дуже оптимістичної і веселої людини, задоволеної життям. Найбільшу популярність йому принесла роль Міні-Ми у фільмі «Остін Паверс: Голдмембер». Глядачі можуть пам’ятати артиста за ролями у кінострічках Люди у чорному, Страх і ненависть у Лас-Вегасі, грав він і у першій частині Гаррі Поттера.

Помер актор фільмів Гаррі Поттер і Люди у чорному

Помер актор фільмів Гаррі Поттер і Люди у чорному

Інші новини