Олімпіада-2018: українські саночники стартували у двох заїздах

ОІ-2018 українські саночники потрапили до топ-30 другої тренувальної сес

Україну тут представляли двоє атлетів — дебютант змагань Антон Дукач і Андрій Мандзій, для якого це другі Ігри у кар'єрі. Першим в дебютному заїзді став австрієць Давід Гляйршер.

Олімпіада для українських саночників почалася жахливо: вже на 14-й секунді свого першого заїзду Андрій Мандзій неправильно увійшов в поворот, через що злетів з санок і здавалося втратив всі шанси навіть банально доїхати до фінішу. У підсумку він програв лідеру 15,283 секунди й посів останнє, 40-ве місце. Другий заїзд Антон провів краще, показавши 21-й результат, завдяки чому піднявся на загальне 26-е місце після двох спроб.

Додамо, що володарі комплектів медалей у чоловічному одиночному санному спорту стануть відомими 11-го лютого. Старт — о 13.00 за Києвом.

9 лютого в південнокорейському Пхьончхані відбулася церемонія відкриття зимової Олімпіади. Український прапор під час церемонії несла капітан жіночої збірної України з біатлону Олена Підгрушна.