МОЗ перевірить «Укрвакцину» після інциденту з розтратою 1,5 млн грн

МОЗ відсторонило гендиректора «Укрвакцини»

"Укрвакцину" перевірять після скандалу з розкраданням 1,5 млн гривень

МОЗ також затвердив склад комісії для проведення перевірки діяльності «Укрвакцини», повідомляє «Обозреватель». Прокуратура та Фіскальна служба повідомили йому про підозру. Перевірка триватиме з 16 квітня до 18 травня 2018 року, — йдеться у повідомленні.

Шевченківський районний суд відсторонив на два місяці обвинуваченого у розтраті 1,5 млн грн генерального директора держпідприємства «Укрвакцина» з посади та відправив його під нічний домашній арешт.

13 квітня гендиректора «Укрвакцини» Андрія Макаренка тимчасово відсторонили від посади час досудового розслідування у кримінальному проваджені (до 8 червня 2018 року) та обрали запобіжний захід у вигляді домашнього арешту у нічний час.

У міністерстві пообіцяли інформувати громадськість про перебіг та результати перевірки.

Крім того, суд зобов’язав здати закордонний паспорт.

Відзначимо, Андрій Макаренко підозрюється в розтраті 1,5 млн грн бюджетних коштів.

За даними слідства, чиновник перерахував вказані кошти на рахунки двох приватних підприємств за нібито охорону при перевезенні медпрепаратів.

Нагадаємо, Макаренкові інкримінують вчинення злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України.

Однак слідство отримало докази, що зазначені послуги не тільки не надавалися, але і взагалі ці приватні компанії не мали необхідних матеріальних та трудових ресурсів для здійснення охорони.

МОЗ відсторонило гендиректора «Укрвакцини»

"Укрвакцину" перевірять після скандалу з розкраданням 1,5 млн гривень

Інші новини