Майкл Флінн просував американо-російський атомний проект, — Guardian

Флінн порушив федеральний закон, коли приховав свою поїздку на Близький Схід в червні 2015 року для просування американо-російського проекту Комітети Конгресу США перевіряють дані про таємну підтримку Майклом Флінном — під час його перебування радником президента — плану створення приватних американо-російських АЕС на Близькому Сході.

«Американський народ заслуговує на те, щоб знати, чи».

Повідомляється, що лист, на якому засновані всі ці твердження, було написано конгресменами Елайджею Каммінгсом і Еліотом Енджелем. Слідчі розбираються, чи відмовилася адміністрація Трампа від просування ідеї будівництва АЕС або і далі намагається втілити її в життя.

Проект, про який йдеться, передбачав побудову на Близькому Сході десятків ядерних реакторів, які живитимуть регіональну електричну мережу. Реактори мали бути розроблені у такий спосіб, щоб їх не можна було використати для виробництва палива для ядерної зброї.

«Однією з разючих нових деталей, виявлених слідчими, є те, що план з ядерної енергії, який Флінн, як передбачається, таємно просував під час передвиборної кампанії і після того, як він отримав посаду в Білому домі, залучив російську державну компанію, яка зараз перебуває під санкціями США», — пише видання.

Флінн є центральною фігурою у розслідуванні в Конгресі та міністерстві юстиції США щодо ймовірного втручання Росії в президентські вибори у США та змови між членами кампанії Трампа з Росією.

Флінн вимушено залишив посаду радника Трампа з національної безпеки у лютому 2017 року після того, як у міністерстві юстиції США застерегли, що він може бути шантажований, оскільки не повідомив про свої контакти з російськими чиновниками.

Майкл Флінн просував американо-російський атомний проект, — Guardian

Майкл Флінн просував американо-російський атомний проект, — Guardian

Інші новини