Футбол. Матч «Карпати» — «Олімпік» сьогодні не дограватимуть

Карпати – Олімпік матч на стадіоні

3 грудня 15:51 2282 Читать на русском

Команди відіграли перший тайм (1:1), але на другу половину матчу футболісти не вийшли — головний рефері зустрічі Катерина Монзуль прийняла рішення зупинити матч через негоду.

Вчорашній матч молодіжних команд «Карпат» та «Олімпіка» також не вдалося дограти. За львів'ян гол забив Сергій Мякушко на 42-й хвилині, але «Олімпік» відігрався досить швидко — на 45-й хвилині відзначився Антон Кравченко.

Деякі фанати встигли зліпити сніговика прямо на полі і провести фотосесію.

Зазначимо, що незадовго до офіційного повідомлення на сайті Прем'єр-ліги у ЗМІ з’явилася інформація нібито президент УПЛ Володимир Генінсон запевнив, що матч таки буде дограний в понеділок. Але поки розчищалася одна частина поля, другу вже встигало знову засипати снігом. Зробивши фото, вболівальники забрали своє творіння з поля. Тому арбітри вирішили матч не відновлювати.