«Чому не в АТО?» Антикорупціонер Шабунін накинувся на журналіста з кулаками

Віталій Шабунін  Facebook

Віталій Шабунін Facebook

Шабунін написав у Facebook, що вдарив Філімоненка за те, що той образив співробітницю Центру протидії корупції Олександру Устинову.

Сам Шабунін у соцмережі Facebook звинувачує Філімоненка у веденні замовної кампанії з метою компрометування.

Шабунін виклав у ФБ фото повістки та свого тимчасового посвідчення, отриманого замість військового квитка, в якому зазначено, що він як рядовий 20 грудня 2000 року «визнаний непридатним до військової служби в мирний час, обмежено придатний у воєнний час по гр. 1 ст. 106 наказу МОУ № 207-99» (відповідно до наказу, ідеться про «інфекційні та паразитарні хвороби»).

Шабунін також запросив журналістів приєднатися до відвідування військкомату сьогодні вранці.

«Чоловік з камерою переслідував, став вперед камерами телеканалів, на що журналісти попросили його в ряд, аби записати розповідь активіста, що відбулось у військкоматі».

За словами Філімоненка, удар Шабуніна з самого ранку був настільки сильний, що лікарі йому діагностували «перелам щелепи» і він просто вимушений був захищатися від ще одного удару, застосувавши балончик.

До військкомату Віталій Шабунін прийшов після отримання повістки, яку йому вчора вручали шість чоловік.

Дописувачі у «Фейсбук» розділилися у підтримці блогера та антикорупціонера. До кінця 2011 року я мав «бронь»: спочатку як студент ВНЗ і одразу потім як депутат міської ради.

За законодавством на службу призиваються юнаки віком від 20 до 27 років. Віталія Шабуніна забрала «швидка» у лікарню, щоб промити очі.

Віталій Шабунін  Facebook

Віталій Шабунін Facebook

Інші новини