Баскетбол: «Дніпро» втретє переміг «Хімік» і вийшов у фінал плей-офф Суперліги

Суперліга.Півфінал. «Хімік» вдома виграв в «Дніпра», «Черкаські Мавпи» пройшли «Миколаїв»

У фіналі баскетбольної Суперліги-17/18 зіграють «Черкаські Мавпи» і «Дніпро»

Баскетболісти з Южного вперше у сезоні перемогли своїх конкурентів «Хімік» не зміг утримати «Дніпро» у першій 10-хвилинці.

Команди провели не дуже результативний початок зустрічі, але до кінця першої чверті «Дніпро» досяг п’ятиочкової переваги, а перед великою перервою практично подвоїв його. Після «хвилини» гості зуміли зупинити ривок суперника, відповівши своїм вдалим відрізком — 7:0.

Піймавши кураж, южненці продовжили нарощувати перевагу. За третю чверть Хімік відстав ще на 11 очок. Лише у другій половині заключної чверті «Дніпро» зумів трохи скоротити відставання, проте южненці зуміли довести матч до впевненої перемоги.

«Дніпро» в чотирьох матчах обіграв «Хімік» і став другим фіналістом плей-офф чемпіонату України з баскетболу. Четвертий матч протистояння також пройде Южному, у середу, 18 квітня.

«Хімік»: Колтер (17), Рябчук (5 + 4 підбирання + 4 передачі), Еріанс (9 + 4 передачі), Мальчевський (8 + 6 підбирань), Петров (15 + 8 підбирань) — старт; Антипов, Павлов (14 + 5 підбирань), Марченко (12), Сидоров (15 + 5 передач).

Тимофеєнко — 18 очок, 2 підбирання, 2 передачі, Глєбов — 14 очок, 4 підбирання, 3 передачі, Ревзін — 12 очок, 3 підбирання, 3 передачі.