Баскетбол: «Черкаські Мавпи» втретє перемогли «Дніпро» і вперше стали чемпіонами Суперліги

Баскетбольний клуб «Черкаські Мавпи» вперше став чемпіоном України

Команда Максима Міхельсона повністю контролювала хід домашнього поєдинку.

Потенційним підсиленням для «Дніпра» є повернення до гри розігруючого Олександра Мішули, який пропускав два стартові матчі серії через травму, але його участь у наступних матчах фіналу досі залишається під питанням.

У третьому фінальному матчі «Черкаські мавпи» виграли у «Дніпра» — 79:66. Підопічні Дениса Журавльова так і не зуміли зробити ривок у другій половині зустрічі і програли золотий фінал.

Варто відзначити, що в плей-офф «Мавпи» завершили всі три серії всуху і з урахуванням регулярного чемпіонату їх переможна серія склала 17 матчів поспіль. Найкращим гравцем у складі переможців став Шахід Девіс, який набрав 15 очок та зробив шість підборів.

«Черкаські Мавпи» вперше в історії виграли чемпіонат країни! «Срібло», зрозуміло, дісталося «Дніпру» (цей клуб виграв ще й Кубок України»).

Такі неймовірні результати в другій частині сезону дали можливість команді біло-чорних не лише стати головними претендентами на золоті медалі Суперліги Парі-Матч, але й замахнутися на солідне досягнення в історії вітчизняного баскетболу загалом.