Біатлоніст Прима потрапив до очкової зони дебютної гонки в Рупольдингу

Мартен Фуркад

10 січня відбудеться перша гонка п’ятого етапу Кубка світу з біатлону в німецькому Рупольдингу — індивідуальна гонка серед чоловіків. Перемогу в класичних перегонах на 20 кілометрів здобув лідер загального заліку Кубка світу француз Мартен Фуркад, якому більш як на хвилину випередити найближчого переслідувача не завадив навіть один промах. Від Моравця на 5,3 с відстав володар «бронзи» норвежець Йоханнес Бьо (0+0+0+1).

Найкращий же результат серед українців показав Артем Прима, який з двома промахами фінішував 26 і єдиний з нашої збірної потрапив у залікову зону.

Таким чином, він виграв 4 гонку поспіль. Дмитро Підручний посів 41-ше місце (3 промахи), Артем Тищенко — 49-те (1), Володимир Семаков — 58-ме (2), Руслан Ткаленко — 80-те (3) зі 107-ми учасників.

Змагання в Рупольдингу продовжаться 11 січня індивідуальною гонкою серед жінок.