Австралія та Нідерланди вимагають від Москви компенсацій родинам жертв MH17

Австралія та Нідерланди офіційно звинуватили Росію у знищенні МН17

США про MH17: Росія має припинити брехати

Про це заявив глава центрального департаменту кримінальних розслідувань національної поліції Нідерландів Уілберт Паулсон під час засідання Міжнародної слідчої групи (JIT), яка розслідує катастрофу рейсу MH17.

Про це заявив міністр закордонних справ Нідерландів Стеф Блок, повідомляється на сайті уряду країни.

«Ми закликаємо Росію взяти на себе відповідальність і повною мірою співпрацювати в процесі встановлення істини і справедливості для жертв польоту MH17 і їхніх найближчих родичів», — сказано у повідомленні.

США цілком довіряють висновкам міжнародної слідчої групи щодо розслідування збиття літака «Малайзійських авіаліній» 2014 року на контрольованій проросійськими сепаратистами території Донбасу.

Напередодні ж офіційне слідство вперше підтвердило, що ракета «Бук» була привезена на окуповану територію Донбасу з Росії і належала 53-й зенітно-ракетній бригаді ЗС Російської Федерації, яка розташована у Курській області.

Також у Гаазі показали уламки російської ракети, якою збили літак МН17.

«Уряд завжди говорило, що правда про катастрофу MH17 повинна вийти на поверхню і справедливість для жертв та їхніх близьких родичів повинна восторжествувати». На борту літака, який слідував рейсом MH17, було 298 осіб — 283 пасажири і 15 членів екіпажу, всі вони загинули.

У п’ятницю, 25 травня, Австралія та Нідерланди подали до суду позови проти Росії через збиття Боїнга-777.

Австралія та Нідерланди офіційно звинуватили Росію у знищенні МН17

США про MH17: Росія має припинити брехати

Інші новини