«Атлетіко Мадрид» переміг у фіналі Ліги Європи

Як зірка «Атлетіко» заспокоював суперника, який в сльозах залишав поле (ФОТО)

Дебютний гол виник в результаті помилки гравця французів Замбо-Ангісса, який «подарував» «круглого» Габі, а той відпасував на Грізмана. Але під кінець матчу у французів вийшло створити момент, але Мітроглу пробив головою в штангу.

«Апостроф» провів онлайн-трансляцію матчу «Марсель» — «Атлетіко». Нагадаємо, що фінал Ліги чемпіонів відбудеться в Києві 26 травня.

Зазначимо, що в сезоні 2013/14, коли Атлетіко поступився Реалу у фіналі ЛЧ з рахунком 1:4, заробіток мадридського клубу склав близько 50 млн євро, а у сезоні 2015/16 — 69,5 млн євро. «Атлетіко» дещо вирівняв гру, але попереду у команди Сімеоне особливо не клеїлося.

За 15 хвилин до кінця першої половини зустрічі ситуація для «Марселя» зовсім ускладнилася, адже через травму поле був змушений був покинути капітан Паєт.

За мадридців дубль оформив Антуан Грізманн, який забивав на 21-й та 49-й хвилинах.

Атлетико не зраджував своєму стилю грати другим номером, на контратаках. Третій м’яч влетів в сіту воріт Марселя від Габі за одну хвилину до завершення основного часу. Ще один м’яч забив на 89-й хвилині Габі.

Водночас «Атлетіко» влучив у створ воріт французів чотири рази, а «Олімпік» — тільки двічі.